Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Iam srry zeama i was planing to come to the training...but iam sick and i can't concentrate today at training so i will make pass request because i have to go to hospital at 18:30 maybe next weak i don't have any problem and i wish that because i made 2 pass request this week and it's negative for me !! so iam trying to do my best but many problems stopped me..,but i will try to be better...Good luck in training

Link to comment
Share on other sites

In topicul de Discutii se posteaza, lucruri care sunt generale si pe care considerati ca trebuie sa le vada toata lumea, lucruri pe care le considerati mai importante decat sa le spuneti pe /f. Posturi de genul "Salut, am venit de la scoala", sunt posturi facute total aiurea. Aveti grija!

Topic Closed.

Link to comment
Share on other sites

Aiurea rau fara war, nu am ce face in game...

Ma pun sa imi fac niste arme. Cine stie dc nu imi merg modurile .asi? Mi-am bagat color-mod si mapa patrata dar nu merge si nu stiu dc... Zice gta-ul ca e cod si nu ma lasa sa iau ban :)))

Link to comment
Share on other sites

BAI deci sunteti geniali cu video-urile voastre :)) am ras cu lacrimi mai ales la ala a lu neckster, cu mezen :)). si maine de-abia astept warul. noapte buna si succes la scoala si la servici.

Edited by ctn77
Link to comment
Share on other sites

Da macar la zburat sa fie si el... :)) foarte tare baietii sunt mandru de voi ca putem lucra in echipa... sa aveti grija de voi. Noapte buna si bafta maine la scoala,la teze, la teste... si la servici. numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.