Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@South KeNN,Multumim pentru poze,nu dati report.

Edited by AIM zNoss
Link to comment
Share on other sites

Ma, aveți idee de ce nu se conectează la wifi? Am venit de la țară , acolo mi-a mers dar aici nu. http://imgur.com/zK0NSTw

 

Daca nu iti merge dupa ce scoti cablurile de la internet si le bagi inapoi, incearca un reset la router-u de wifi si configureaza-l dinou!

Link to comment
Share on other sites

:topic_closed:24h


Daca mai faceti SPAM aiurea va voi sanctiona data viitoare.


Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

 

 

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Mersi ca ne-ai spus black.

 

 

Ce faceti restu? Se pare ca a fost inchis topic-ul pentru discutii :)) . Nu mai postati aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Haideti sa ne strangem toti marti la ora 15 pentru B-Olympics, e o buna oportunitate sa aratam ca suntem cea mai tare factiune de pe server! E in timpul saptamanii si e si la pranz cand e cald de mori afara si nu ai ce face. Cu cati suntem mai multi cu atat avem mai multe sanse sa castigam!

Link to comment
Share on other sites

Haideti sa ne strangem toti marti la ora 15 pentru B-Olympics, e o buna oportunitate sa aratam ca suntem cea mai tare factiune de pe server! E in timpul saptamanii si e si la pranz cand e cald de mori afara si nu ai ce face. Cu cati suntem mai multi cu atat avem mai multe sanse sa castigam!

De la 4 la 6 Marti eu am meditatie asa ca atunci ca descurcati fara mine.
Link to comment
Share on other sites

Ne pare rau ca v-am dezamagit la B-Olympics,la prima tura a trebuit sa alergam un traseu special amenajat de catre admini.Am alergat cat am putut de tare,ma durea si mana la cat de repede apasam pe space dar cand am ajuns aproximativ la jumatatea parcursa am avut o pana de curent chiar de 3 secunde,va dati seama ce ghinion.Oricum,repet ca ne pare rau ca v-am dezamagit si mie si lui [ROBERTO].

Link to comment
Share on other sites

Asta este, trebuia sa profiitati de sansa... mai avem sanse sa castigam oricum, a fost prima proba abia. Doar sa speram ca daca nu castigam noi la urmatoarele probe sa castige unii care nu au mai castigat, oricum avem nevoie de medalii ca Avispa are deja 3 pct avans..

 

La proba 4 EU particip! Imi rezerv locul de acum. O sa fiu on 100% si o sa va castig si medalie!

 

 

Later edit: Haideti sa facem o lista cu participantii de pe acum, uitati-va bine la probe acolo unde v-a spus Blackthief, si hai sa alegem cel mai bun membru pentru fiecare proba in parte, la proba 2 cu Masina, cineva care se pricepe bine sa conduca, dar foarte bine, intelesesem ca vrea Alex. La proba 3 - Hydra, eu l-as propune pe Znoss, stiu ca lui ii place sa zboare cu Hydra :)))), proba 4- eu, si tot asa, sa stabilim sa stim, sa ne pregatim bine!

Edited by S4bin95 nWo
Link to comment
Share on other sites

Daca s-ar putea, mi-as dori sa concurez in runda cu numarul 9 deoarece am jucat foarte mult inainte sa ma apuc pe B-Zone pe un anume server in care erau curse precum acestea 24/7.

Link to comment
Share on other sites

Daca s-ar putea, eu ma pot baga la proba : Run, drive, fly, repeat .

 

Mi se pare una frumoasa si usoara ( pentru mine ) Si o sa fiu sigur on.

 

 

EDIT :

 

Adevarata fata a lui HeartKilller.. umbla cu perenial.. https://www.youtube.com/watch?v=G1jiNl8QaTU&feature=youtu.be

Edited by xTm
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.