Jump to content

Portofoliu - Elena.


Elena
 Share

Recommended Posts

Arată super bine, mă simt foarte relaxat când privesc aceste imagini bine editate și cu gust. Imporanța modului în care au fost editate îi dau un contur aparte acestui portofoliu. Se poate vedea dedicația și devotamentul în aceste lucrări. Bravo! Ține-o tot așa!

Link to comment
Share on other sites

Băi fată, sunt bune pentru început. Lucrezi mai bine decât atunci când m-am apucat eu, sincer. Ține-o așa, da' mai pune câte un sharpen din când în când dacă-i prea blurată poza, poată arăta bine dar nu 100%, undeva pe la.. 60-70.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea mă omor după dimensiunea 150x300, am impresia că este puțin prea lungă și îngustă. Evită acele rame (border, stroke) negre sau transparente. Nu prea arată bine după părerea mea sau nu mereu au succes. Stock-urile sunt drăguțe și cred că poți încerca ceva mai complex, mai din față (exemplu: portret), mai încărcate ș.a.m.d. Nu știu, nu prea sunt în măsură să critic sau să ofer sfaturi. Îmi plac, sunt plăcute ochiului, nu sunt încărcate și nici editate într-un mod exagerat. Succes!

Link to comment
Share on other sites

On 27.08.2017 at 11:25 AM, EduardLFC said:

Băi fată, sunt bune pentru început. Lucrezi mai bine decât atunci când m-am apucat eu, sincer. Ține-o așa, da' mai pune câte un sharpen din când în când dacă-i prea blurată poza, poată arăta bine dar nu 100%, undeva pe la.. 60-70.

Multumesc frumos.

 

On 27.08.2017 at 11:29 AM, Kaneki said:

Sunt foarte frumoase, imi place blurul. <3 

Ms zano  ;))

 

26 minutes ago, TaKeRR said:

Cum ți-am spus și ieri, lucrări frumoase, continuă tot așa love.

ms love :*

11 hours ago, MITJA said:

Good creations! You totally deserve +1 for that! maybe i'll use one of these in the future.

Thx <3

 

On: New !

wq9Wds9.jpg  ktS1TUZ.jpg%20  7cTUAkI.jpg  8mjHD30.jpg  mqIOXZO.jpg  hUeoYyR.jpg

 

astea 2 nu stiu de ce au iesit asa =)) -> drJGnde.jpg  Bs9QRGH.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 29.08.2017 at 4:24 PM, Hayden KIA said:

Faine, felicitari si succes :D

 

Ai sters pm ul fix cand am aflat ce trebuia sa aflu ;)) , apasa click dreapta pe avatar (din cerere) -> vezi imaginea si salveaza de acolo. Se vede bine.

14 hours ago, Raduku1sB4ck said:

Foarte frumoase! Dar de la cineva cu atatea ranguri sub avatar nici nu ma mira :))

Ce treaba au mod cu asta? =)) e alta mancare de peste.

On: New

 

av1.jpg    av2.jpg   av3.jpg  av4.jpg  av5.jpg 

 

av6.jpg   av7.jpg   av8.jpg    av9.jpg     av10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Blur-ul pe care-l foloseşti este destul de frumos, însă la unele ai adăugat prea mult sharpen decât trebuia, în fine, în rest lucrezi foarte ok, dar încearcă şi ceva cu text, kw! ;)

Edited by Alin S
Link to comment
Share on other sites

On 31.08.2017 at 5:38 PM, Mark said:

O treaba foarte buna, felicitari!

Multumesc.

 

On 31.08.2017 at 7:33 PM, Alin S said:

Blur-ul pe care-l foloseşti este destul de frumos, însă la unele ai adăugat prea mult sharpen decât trebuia, în fine, în rest lucrezi foarte ok, dar încearcă şi ceva cu text, kw! ;)

Am incercat, ms :)) .

 

New:

 

av1.jpg   av2.jpg  av3.jpg  av4.jpg   av5.jpg 

 

 

av6.jpg   av7.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elena said:

Multumesc.

 

Am incercat, ms :)) .

 

New:

 

av1.jpg   av2.jpg  av3.jpg  av4.jpg   av5.jpg 

 

 

av6.jpg   av7.jpg

Acelasi text pe aceste poze, blur-ul nu prea se observa... totusi incearca ceva nou, toate pozele tale sunt facute aproape la fel nimic diferit.

Link to comment
Share on other sites

On 02.09.2017 at 10:37 AM, Leventhe said:

 

Îmi place maxim cum lucrezi. Cele de mai sus sunt favoritele mele.

 

Mersi.

 

4 hours ago, GF Hawx said:

@Andrei 13 VIP, @Hayden KIA, @Mark, @Raduku1sB4ck,  sunteti rugati sa nu mai postati in portofolii astfel de comentarii doar pentru  +1, doar daca nu vreti sa fiti sanctionatii, bineinteles.

 

NEW:

 

image.jpg    image.jpg  image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

 image.jpg   image.jpg   image.jpg  @WG Lavinia -> image.jpg   v10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vad acest portofoliu decat pe unul cu niste edituri din aceasta bara Hs5G9Vs.png

 

Lucrare nu se numeste ceva modificat. Lucrare se numeste ceva luat de la 0. Sfatul meu. Daca iti place desenul si celelalte domenii ale artei, de la ilustrator pana la guma de sters, iti sugerez sa incepi ceva de la 0. Un avantaj in plus fata de restul este ca ai viziune. Mie cel putin mi-a fost foarte greu sa ma obisnuiesc in ilustrator sau in photoshop si renunt la avatare deoarece nu mi se par ceva extraordinar (ti-am raspuns si la intrebare). Keep work. Prefer o parere sincera decat niste cuvinte pompoase care sa te simta bine. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.