Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, =))))))))))))))))))))))).

 

Salutare tuturor!

90cf212db894ec0df41a80b39371af6595b353e8

 

Ceva ce nici eu nu stiam.. Se presupune ca eu,care nu am bagat bani in joc nici pentru premium account,am cumparat unban si pe langa asta am dat si bani la admini sa ma bage inapoi in RDT =)) !

Link to comment
Share on other sites

Lol i-a facut post lu hRs pentru jignire pe forum =)))))))! Cu asta deja a intrecut orice limita =)) Mare ti-e gradina Doamne.

EDIT : Nu m-am putut abtine:

 

T6x9wL4.png

Edited by meeeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Nick: VeveX

Nick reclamat: HristianBZ

Descriere: Jigniri pe forum.

Dovezi (ScreenShot / Video): http://postimg.org/gallery/bcswus8s/

Martori: Eu

 

 

Tu vrei să fie sancţionat cu reclamaţie de 10 bani?:))

 

Hristiane, ce rău eşti băăăăăăăă, ai ajuns să ai cele mai penale reclamaţii. =)))))))))))))))))))))))).

 

Link to comment
Share on other sites

@, Lasă-l mă, păi nu-l bubuim noi la waruri? =))))) Daca ei nu mai ştiu să ajute gangurile şi pleacă după 2 săptămâni, e problema lor.

 

PS: Luaţi lecţii de la mine :), am luat o grămadă de fw-uri în LSPD ( 9 sau 10 ) într-un an şi 10 luni, şi NICIODATA nu am pus o demisie serioasă, a fost doar una la glumă :).

PS2: Eu sunt sublider în Los Santos Police Department şi tot am rămas în gang ca să ajut aici, bineînteles, o să plec când n-o să mai pot continua. Nu m-a schimbat funcţia cum fac alţii, so, salms :)).

Link to comment
Share on other sites

Astazi la war a fost dezastru... Eu unul m-am descurcat,am facut 53-19 la toate war-urile,dar in 2/3 oameni nu ai cum sa castigi un war,mai ales cand suntem 7 la war... :-J Imi imaginez ca daca pleaca Andrei o sa fie dezastru aici,dar asta este.Ar fi frumos sa nu mai faceti atata -,adica sa fim seriosi,muriti de 6/7 si omorati un om.. :| Nici nu stiti sa stati la hq daca aveti -. Eu la un war aveam -3 si am facut 17-5.

Link to comment
Share on other sites

5 user(s) are reading this topic

3 members, 0 guests, 2 anonymous users


Blade, n-ai altceva de făcut mai bun ? :))

 

 

Waruri de...mă rog, o să vedem de mâine ce facem, dacă continuăm ca azi, e clară treaba.

 

 

Felicitari pentru war-urile de astazi!!!

pwp RDT, mai mult noroc maine

 

PS: Nu ne mai cititi posturile

 

Eşti şi tu şmecher mă? :)) Aide capu` meu, săptămâna trecută toţi -5 acum daţi 4/4 =))).

 

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

 

Până acum îți țineai capul în pumni la cât ai plâns, acum ai prins glas?

 

Lasă-l mă, o să vedem pe viitor care e codat şi care nu, şi care va fi cel mai bun gang :).

 

PĂCAT CĂ NU ÎŢI POT DA +1, ai dreptate :)).

 

Link to comment
Share on other sites

mai lasati comentariile despre membrii pimps si hai sa ne vedem de treaba noastra , nu are rost sa tinem cont la ce zic ei si topicul lor de discutii e a lor nu a nostru .

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.