Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stiu robby.. Si eu lam simtit.. Si inca destul de tare... Si sunt din Piatra Neamt..

Chiar vrei sa te sanctionez ca sa intelegi sa nu mai scrii cu greseli?

 

Welcome back mie! emptY iti multumesc si pentru aceasta sansa acordata.

E ultima, crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

Ba.. la ce au bagat joypadu'-n joc...? Ca sa iau eu ban? :))

Hai ca pe langa ban am fost si demis, asta deja e mai urat..

E ultimul meu post aici, in orice caz pana nu voi revine in factiune ( asta deja nu stiu cand se va intampla ).

Iti multumesc emptY, Krysty, Piticu' ( tu TTC ), Boby, Daniel ( B-Zone - let's DSLO together ), de la voi am invatat baza factiunii. Vreau sa revin si sper sa revin inapoi, dar deocamdata nu spun mai mult.

Bye :*

Pe lângă faptul că ai luat ban și ai fost demis din News Reporter, eu îți respect sinceritatea, curajul de a recunoaște. Alții ar fi negat ca să se scoată. Baftă în continuare!

 

edit: Maine am meci de volei, de la ora 12:00, deci urati-mi bafta, ne vedem. Salutare

Succes mâine la meci!

 

 

Acum am ajuns și eu acasă. Am fost să mă distrez în cel mai urât mod posibil. :))

Link to comment
Share on other sites

Citez, minutul 1:13, JustMed: " Ce vroiai sa imi zici ? " :)).

 

 

Fratilor... gluma, gluma dar a fost cutremur :))

Bafta Boby!

De unde ma?! Eu's din Galati, toti tipau in LS " Cutremur, cutremur! ", eu ma simteam atat de .. dat la o parte ... n-am simtit nimic. A simtit pana si ala din Piatra Neamt :| . E clar. Gata cu alcoolu' pentru ceva vreme.

 

 

Ba.. la ce au bagat joypadu'-n joc...? Ca sa iau eu ban? :))

Hai ca pe langa ban am fost si demis, asta deja e mai urat..

E ultimul meu post aici, in orice caz pana nu voi revine in factiune ( asta deja nu stiu cand se va intampla ).

Iti multumesc emptY, Krysty, Piticu' ( tu TTC ), Boby, Daniel ( B-Zone - let's DSLO together ), de la voi am invatat baza factiunii. Vreau sa revin si sper sa revin inapoi, dar deocamdata nu spun mai mult.

Bye :*

Dude, stii ca DDSLO, CDSLO, RDSLO si KDSLO, nu? Imi pare rau ca pleci, oricum, ne vedem noi :) . Stiu ca de la mine ai invatat baza, evident, modestia mea e incredibil de mare, asa ca nu o sa neg asta. Imi pare bine ca am mai cunoscut un om cu care pot sa ma impac. Multumesc pentru tot Chris, succes mai departe si ai grija de joy'u ala, nu stii ca suntem in Romania? Tine-l si tu in buzunar, .... Nu esti din ROmania, dar, same ****. Bafta CDSLO, o sa-mi lipsesti. Edited by danielboyd
Link to comment
Share on other sites

Salutare, salutare! Ce mai fac baietzii?

Cum merge treaba?

Voi aplica in curand din nou la voi.

Bafta nubi :)>-

Ma bucur sa aud asta. :)) Eu fac bine .. nu stiu de restu' :).

Cum sa mearga? War-uri, trafic cu arme, droguri, mnoh... cum ne stii, The News Reporter Family.

Vedem daca de accepta Don emptY_mdY .. =))Consigliere Krysty,... Caporegime DanielBoyd, clar. CLAR!

Hai ca deja credeam ca nu te mai intorci.. Ne vedem!

Edited by danielboyd
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur sa aud asta. :)) Eu fac bine .. nu stiu de restu' :).

Cum sa mearga? War-uri, trafic cu arme, droguri, mnoh... cum ne stii, The News Reporter Family.

Vedem daca de accepta Don emptY_mdY .. =))Consigliere Krysty,... Caporegime DanielBoyd, clar. CLAR!

Hai ca deja credeam ca nu te mai intorci.. Ne vedem!

Dude, vezi ca ai uitat de Vicario Piticul.

Si nu cred ca de la bautura nu ai simtit cutremulul. Un vecin nu l-a simtit si era treaz....:))

Link to comment
Share on other sites


Wow :| Cate chestii ... neimportante, dar sunt acolo :| Si nimeni nu se uita la ele. ...

Dude, vezi ca ai uitat de Vicario Piticul.
Si nu cred ca de la bautura nu ai simtit cutremulul. Un vecin nu l-a simtit si era treaz.... :))
1. N-am uitat >:) .
2. ... Ori erai tu prea beat si l-ai simtit. :|
Apropo, Pitic, frumos avatar, imi inveseleste ziua. Edited by danielboyd
Link to comment
Share on other sites

Salutare, News Reporter ! De astazi o sa fiu colegul vostru. Am trecut testul, iar acum astept [/invite].

Ne auzim pe [/f]. Bafta !

Bine ai venit în colectiv, Dexter!

Link to comment
Share on other sites

Neata News Reporter haideti in game!

Salutare, News Reporter ! De astazi o sa fiu colegul vostru. Am trecut testul, iar acum astept [/invite].

Ne auzim pe [/f]. Bafta !

Bun venit Dexter! Haideti toti in game. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Acuma m-am intors si eu de la meci, super atmosfera, am avut galerie tare, urlau vuvuzelele :))).

In primul set ne-au batut cu 25-19. In al doilea set ne-au condus cu 22-16 si am intors la 22-23 si i-am batut. Pana la urma i-am batut cu 3-1. :D

Maine ar trebui sa apara articol in ziar, de va voi da un link sa ma vedeti :)))

Nu stiu daca intru in joc, maine am teza, chiar daca voi fi, voi fi AFK

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.