Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Toți cei care ați postat aiurea mai sus veți primi câte un punct de warn pentru fiecare post inutil.

 

E topic de discuții, nu yahoo messenger sau alte prostii care vă trec vouă prin cap. Discutați lucruri ce țin de facțiune, nu prostii.

 

Topicul va fi redeschis în momentul în care revine liderul din vacanță.

Link to comment
Share on other sites

Vedeti ca v-am dat pachetele tuturor celor care nu au cereri de inactivitate / demisie.

V-am specificat si ziua / ora pana la care trebuie sa incepeti, respectiv terminati. Tineti-va de ele.

 

Daca aveti intrebari si nu ma gasiti in game (nu intru in timpul zilei in samp deloc), imi dati PM pe forum si va voi raspunde cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Vedeti ca v-am dat pachetele tuturor celor care nu au cereri de inactivitate / demisie.

V-am specificat si ziua / ora pana la care trebuie sa incepeti, respectiv terminati. Tineti-va de ele.

 

Daca aveti intrebari si nu ma gasiti in game (nu intru in timpul zilei in samp deloc), imi dati PM pe forum si va voi raspunde cat mai repede.

Te-ai intors si deja faci pe seful?
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti! Eu cred ca am luat ban permanent, din cauza Brass Knuckles zice AdmnBot, desi nu aveam decat camera in mana, nici nu m-am logat bine si ban. Probabil ca nu o sa intru azi, si daca nu-mi da kelton unban n-o sa mai intru deloc. Imi pare rau ca v-am incurcat treburile, in locul meu ar fi putut intra cineva mai bun. Multumesc ca mi-ati acordat o sansa, au fost cele mai bune momente petrecute pe server alaturi de voi, pacat ca s-ar putea sa se termine totul. Sper ca isi va da seama ca am luat ban pe nedrept, dar, totusi, daca nu o face, succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Iesi ma de aici.

 

1. Nu.

2. Pat a scris de pe contu meu.

3. >:D<<'>

 

Salut baieti! Eu cred ca am luat ban permanent, din cauza Brass Knuckles zice AdmnBot, desi nu aveam decat camera in mana, nici nu m-am logat bine si ban. Probabil ca nu o sa intru azi, si daca nu-mi da kelton unban n-o sa mai intru deloc. Imi pare rau ca v-am incurcat treburile, in locul meu ar fi putut intra cineva mai bun. Multumesc ca mi-ati acordat o sansa, au fost cele mai bune momente petrecute pe server alaturi de voi, pacat ca s-ar putea sa se termine totul. Sper ca isi va da seama ca am luat ban pe nedrept, dar, totusi, daca nu o face, succes in continuare!

 

E doar un ban, nu e sfarsitu lumii.

 

 

Salut frend'z. ce faceti?

 

Abea a zis kelton ca asta nu e yahoo. Faceti si voi posturi mai lungi si mai complexe, mai elaborate, ca dupa ne trezim totu cu warn-uri pe forum...

Link to comment
Share on other sites

 

1. Nu.

2. Pat a scris de pe contu meu.

3. br=

 

 

E doar un ban, nu e sfarsitu lumii.

 

 

 

 

Abea a zis kelton ca asta nu e yahoo. Faceti si voi posturi mai lungi si mai complexe, mai elaborate, ca dupa ne trezim totu cu warn-uri pe forum...

Unde-i nisipul de l-ai promis?

Si da chiar, faceti si voi posturi elevate, v-am zis de atatea ori si vad ca unii nu intelegeti nici daca primiti warn-uri si ne este inchis topicul de catre Kelton.

Link to comment
Share on other sites

 

1. Nu.

2. Pat a scris de pe contu meu.

3. br=

 

 

E doar un ban, nu e sfarsitu lumii.

 

 

 

 

Abea a zis kelton ca asta nu e yahoo. Faceti si voi posturi mai lungi si mai complexe, mai elaborate, ca dupa ne trezim totu cu warn-uri pe forum...

cartof, pentru cultura ta de balta, se scrie abia nu abea, cumpara-ti un dex.
Link to comment
Share on other sites

Te-ai intors si deja faci pe seful?

Iesi ma de aici.

Unde-i nisipul de l-ai promis?

Si da chiar, faceti si voi posturi elevate, v-am zis de atatea ori si vad ca unii nu intelegeti nici daca primiti warn-uri si ne este inchis topicul de catre Kelton.

cartof, pentru cultura ta de balta, se scrie abia nu abea, cumpara-ti un dex.

Stimati reporteri, sper sa nu va simtiti spatiul personal violat, vreau doar sa discutam. Eu apartin unei alte dimensiuni, desi locuim in acelasi forum. Sunt in categoria numita "10+".

Ce-i ba cu posturile astea? Vreau si eu, mi-e dor sa ma cert aici :(.

Sau sa las clipuri de genu': https://www.youtube.com/watch?v=_FyfMp67ses

Sau ba, asta: http://stirile.rol.ro/noi-perle-la-bacalaureat-2013-ce-ineptii-au-mai-scris-elevii-la-proba-de-istorie-882625.html =)).

PwP... nu-mi dati report :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RobertCM
  • Rank: 4
  • Data si ora targului: Marti 9 iulie 2013 14:00
  • Locatia: FOSTUL HQ STRACCI (LANGA CNN LS)
  • Alte precizari: -
  • Prezenta la acest targ nu este obligatorie, nu se vor pune absente. DAR se va tine cont de prezenta la aceste mici activitati, pentru rank up. Vreau sa fiti prezenti cat mai multi.
  • La acest targ ne vom ocupa strict de anunturi.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Nu am mai facut de ceva timp un targ, asa ca trebuie sa fiti cat mai multi.....zic.. Macar 8 oameni...Va conta enorm la rank up!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RobertCM
  • Rank: 4
  • Data si ora targului: Marti 9 iulie 2013 14:00
  • Locatia: FOSTUL HQ STRACCI (LANGA CNN LS)
  • Alte precizari: -
  • Prezenta la acest targ nu este obligatorie, nu se vor pune absente. DAR se va tine cont de prezenta la aceste mici activitati, pentru rank up. Vreau sa fiti prezenti cat mai multi.
  • La acest targ ne vom ocupa strict de anunturi.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Nu am mai facut de ceva timp un targ, asa ca trebuie sa fiti cat mai multi.....zic.. Macar 8 oameni...Va conta enorm la rank up!

 

Genius, targurile se organizeaza dupa ora 19:00.

NEATA! acum m-am trezit si eu....am fost "bini di tat" aseara....

Link to comment
Share on other sites

Genius, targurile se organizeaza dupa ora 19:00.

NEATA! acum m-am trezit si eu....am fost "bini di tat" aseara....

Genius, tu de ce ai facut targ la ora 13:00 sau cat era? atunci?

 

Plus ca nu face nimeni targ la ora aia...sau cel putin eu...e vara, daca si asta e program de vara..sa stau la 19:00 in casa... Pe caldura mare, cand toata lumea e in casa se face targ...

 

Infine nu mai fac nimic...

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Genius, tu de ce ai facut targ la ora 13:00 sau cat era? atunci?

 

Plus ca nu face nimeni targ la ora aia...sau cel putin eu...e vara, daca si asta e program de vara..sa stau la 19:00 in casa... Pe caldura mare, cand toata lumea e in casa se face targ...

 

Infine nu mai fac nimic...

Am facut pentru ca inca nu intrase in vigoare noul program, si faci targ la ora 19:00, tine 15-20 de min nu mai mult. Si nu eu am decis, ei au votat!

Link to comment
Share on other sites

Am facut pentru ca inca nu intrase in vigoare noul program, si faci targ la ora 19:00, tine 15-20 de min nu mai mult. Si nu eu am decis, ei au votat!

Faci tu targ la ora 19:00, eu o sa fiu afara.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.