Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vezi ca ai mult de mers :)) sa nu te calce o masina inainte sa ajungi :))

Link to comment
Share on other sites

Aici pare ca e soare dar daca iesi afara din scara ai imbulinat-o :)

Link to comment
Share on other sites

I feel bad for you. Really bad.

 

 

Mi-a venit o idee. Haideti sa cumparam toate 24/7-urile si sa fie lantul de magazine News Reporter.

Ce spuneti?

 

*Stie cineva cate sunt in total?

Sunt multe... Cam 4-5 în Los Santos și 5-6 în Las Venturas. Te ține buzunarul?

 

ON: Bună dimineața, șăfilor.

Link to comment
Share on other sites

La ora asta ma trezeam si eu pentru liceu..

Habar n-am cum o sa ma reglez iar pe modu' "scoala".

Eu invat dupa amiaza.. Asa ca pot sa dorm pana l12..:))

 

Nici frate-meu nu știe cum se numește, dar măcar el știe despre ce film vorbesc.

 

Nu e asta filmul?

Link to comment
Share on other sites

I feel bad for you. Really bad.

 

 

Mi-a venit o idee. Haideti sa cumparam toate 24/7-urile si sa fie lantul de magazine News Reporter.

Ce spuneti?

 

*Stie cineva cate sunt in total?

 

Cea mai bună idee ever :X

Eu îl iau pe acela de lângă gara LS :))

 

Am plecat la... pregătire X_X, vorbim pe la 17, salut!

Link to comment
Share on other sites

Spune-mi daca vrei sa incepi sa dai si cate 2 pachete unei persoane. Asta tu trebuie sa stii, daca s-ar descurca.

Sper sa nu fie cazul, dar daca nu am in cotro, vorbim.
Link to comment
Share on other sites

I feel bad for you. Really bad.

 

 

Mi-a venit o idee. Haideti sa cumparam toate 24/7-urile si sa fie lantul de magazine News Reporter.

Ce spuneti?

 

*Stie cineva cate sunt in total?

 

Chiar este o idee buna, eu ma bag la chestia asta. Zic sa strangem toti banii, cat poate pune fiecare(nu mai putin de 10 mils) si sa vedem cat strangem si chiar putem sa le cumpar, zic.

 

 

 

Neata!! Eu acum ma trezi, ma apuc sa lucrez la arhitectura si intru mai pe seara. Cius :*

Link to comment
Share on other sites

A fost.. dar cam multe tentative de kamikaze.. :( .

Si a intrat Kaiac si a dat /fvrespawn.

Network Producer Kaiac. =))

Hai ca plec, pa.

 

Mie mi s-a parut un fail :)) au venit niste politisti ca avea unul wanted :)) si un civil care isi facea reclama

Link to comment
Share on other sites

Salut, am ajuns şi eu la hotelul unde mai stau 5 zile şi apoi plec înapoi în Londra, gata cu vacanţa de Luni. :)

Mă duc să mănânc ceva, apoi puţin la piscină şi intru.

Un mic reminder că mai aveţi 2 zile să vă înscrieţi la campionatul de 8 Ball Pool în News Reporter (între noi).

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti ? emptY deci incercam faza cu 24/7-urile sa luam cat mai multe? Sincer ar fi super ca toate magazinele 24/7 sau macar majoritatea sa apartina factiunii News Reporter.

 

E complicat pentru ca este scump si daca unul dintre noi iese din NR ?

Link to comment
Share on other sites

Ar fi tare .. dar daca avem bani ...

 

* Neatza, la mine e un frig .... ne vedem in game

Vedem noi cum facem rost de bani.

 

Neata', ce faceti? Am vazut ce ati s-a mai vorbit pe aici si ar fi foarte tare sa avem toate magazinele 24/7. Dar sunt destul de multe, e langa primarie, langa gara ls, langa vinewood, langa cnn ls, langa cnn lv, mai in spate de cnn lv mai e unu, langa F.B.I stiu ca mai e unu, mai este unu tot in zona F.B.I dar mai in stanga. In SF nu stiu daca e ca acolo nu merg .....

Sunt multe... Cam 4-5 în Los Santos și 5-6 în Las Venturas. Te ține buzunarul?

 

ON: Bună dimineața, șăfilor.

Sunt destul de multe, dar nu toate sunt scumpe. Unele sunt in zone retrase, deci sunt mai ieftine.

 

Am pune toti fee 10k :))

Nu e rea ideea, dar daca ar iesi din NR ?

Nu punem 10k fee, punem putin, dar aplicam reducerile pe care le-am pus la 24/7 meu sau le facem mai mici.

Nu voiam sa fac asta cu membrii de rank 1-2-3 oricum, voiam doar 4-6, dar daca nu avem destui bani sau destule persoane sa le tinem, punem si de rank 3. E mai mica probabilitatea ca cei de rank 3+ sa iasa si chiar daca ar iesi, i-am da banii pe biz.

Link to comment
Share on other sites

Vedem noi cum facem rost de bani.

 

 

 

Sunt destul de multe, dar nu toate sunt scumpe. Unele sunt in zone retrase, deci sunt mai ieftine.

 

 

Nu punem 10k fee, punem putin, dar aplicam reducerile pe care le-am pus la 24/7 meu sau le facem mai mici.

Nu voiam sa fac asta cu membrii de rank 1-2-3 oricum, voiam doar 4-6, dar daca nu avem destui bani sau destule persoane sa le tinem, punem si de rank 3. E mai mica probabilitatea ca cei de rank 3+ sa iasa si chiar daca ar iesi, i-am da banii pe biz.

De ce 24/7?

Link to comment
Share on other sites

Vedem noi cum facem rost de bani.

 

 

 

Sunt destul de multe, dar nu toate sunt scumpe. Unele sunt in zone retrase, deci sunt mai ieftine.

 

 

Nu punem 10k fee, punem putin, dar aplicam reducerile pe care le-am pus la 24/7 meu sau le facem mai mici.

Nu voiam sa fac asta cu membrii de rank 1-2-3 oricum, voiam doar 4-6, dar daca nu avem destui bani sau destule persoane sa le tinem, punem si de rank 3. E mai mica probabilitatea ca cei de rank 3+ sa iasa si chiar daca ar iesi, i-am da banii pe biz.

Ce ce ce. Sa ne luam 24/7? :))

Back de afara, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.