Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Si inca o data RDT se afla pe harta , le-am dat magie la papusile din Avispa , FELICITARI TUTUROR !!

Link to comment
Share on other sites

Bravo ba!Felicitari! Sunt mandru de voi! Am luat hq si turf in sf.Bravo silviu, vezi sa nu iei ban ca doud :)

 

Atentie: Azi am avut noroc ca Avispa au fost destul de putini. Pentru a pastra acel turf si nu numai trebuie sa fim mai multi membrii la war si sa fim mai buni.Dati-va silinta sa veniti toti, suntem 41 in factiune insfarsit.Putem scapa si de invazia aceasta maro.

Aici niste poze (Armata rosie) : http://imgur.com/a/6gFsJ

 

 

RDT nu moare!

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Seara rdt. De pe tableta.

Rank4 incercati atak in lv.. Mai intai lv dupa ls sf. Suntem full se cunoaste nr.crescut pe turf.

Rank4 succescla attack.

Maine la war uri vor fi foarte importante

Link to comment
Share on other sites

Welcome Rasta, Tresti si Force, sper sa ne intelegem bine.

Felicitari pentru warurile de azi.Pe HQ a fost bine, la fel si in SF, dar 100 la 100 daca ne concentram putin mai mult castigam si pe Caligulas.Maine la fel, sa fiti cat mai multi on.

Link to comment
Share on other sites

GG nabs sa o tinem tot asa :*

Link to comment
Share on other sites

Azi ne-am descurcat chiar bine, nu-i nimic de Caligulas il recuperam noi. Surpriza mare a fost pe Bike Rent SF! Azi nu am pretentii sa tinem turful ala, ar fi cireasa de pe tort daca castigam defendul pe Bike Rent SF, dar pentru moment trebuie sa ne axam pe LV, nu credeti? :)) Vreau sa fim online minim 30-31! Daca o sa atingem 30 pe turf, aveti 1k sau 10k mats de fiecare membru online de la mine! :))

Link to comment
Share on other sites

Neata rdt. De pe tableta.

Astqzi avem war uri foooooarte importante. Daca le castigam ne desprindem si noi si usor usor luam lv. Avem membri capabili si ordonati. Nu daca ai 0 turfs isi dau demisia.

Astazi incercati sa fiti cat mai multi

Link to comment
Share on other sites

Tare modul cu /skin, dar pacat ca nu ma lasa anti-virisul sa imi iau sampfuncs, in fine!

 

 

 

Vreau ca in seara aceasta sa fim 30+, dar ast anu este suficient, trebuie sa ascultati ce vi se spune de rank 4+

Link to comment
Share on other sites

Salutari japonezilor, acum am venit si eu de la facultate, fac un dus repede si intru pe samp.Aseara a fost ceva din seria fita mondiala :))

Tot asa, eventual azi castigam la toate war-urile.

Nu e greu, pac ascultam de r4+ lucram in echipa si devenim zei.Va pup!

Link to comment
Share on other sites

Bune war-urile de astazi.Daca o tinem tot asa lv se va face rosu imediat.

Acum pregatesc filmuletele pentru JustThink.Sa vedeti ce imi da cu tecu...spui ca-i minigun.

 

Edit : Ce ziceti: Este sau nu cod?: http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/16150

 

 

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Bune war-urile de astazi.Daca o tinem tot asa lv se va face rosu imediat.

Acum pregatesc filmuletele pentru JustThink.Sa vedeti ce imi da cu tecu...spui ca-i minigun.

 

Edit : Ce ziceti: Este sau nu cod?: http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/16150

 

 

clar aim si norec se vede cum ii sare,de mult il urmaresc pe nab
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru ziua de astazi, 2/3 e bun ca am castigat warurile cu ttb, avispa o lasam ca e sf, dar totusi e foarte bine, si maine la fel!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.