Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am iesit si eu.

Noapte buna , bafta.

 

Mai uşor cu posturile astea aşa de scurte, vezi că încă ai semnătură cu GSB =)) .

 

Neaţa, acum m-am trezit şi eu, să nu uitaţi de şedinţă, sunt curios cam ce o să se întâmple.

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc am venit si eu de la bacu vietii... mai mult de 5.50 nu cred ca iau .. o sa intru si eu in joc peste cateva minute :) Bafta vorbim acolo..

 

As dori sa fiti cat mai multi online diseara o sa fac 2 evenimente : Primul cu tot serverul iar al doi-lea doar in gang !

 

Cu aprobarea lui Kelton va pot oferi cateva jocuri printr-un eveniment din SA:MP pe ORIGIN . Originale bine inteles jocurile sunt acestea voi alege eu care le voi da si care nu dar vor mai exista evenimente !

 

In aceasta seara se vor da doar 2 jocuri iar saptamana care vine celelalte 2 jocuri !

 

- Dead Space

- Burnout Paradise ultimate box

- Crysis 2 maximum edition

- Mirror's Edge

Edited by iLuSSioN
Link to comment
Share on other sites

Se pare că serverul este picat împreună cu /RPG.

 

Foarte frumoasă ziua de astăzi mai ales evenimentul petrecut în familie pe care l-a organizat Ilussion, premiul a fost unul unic de care mulți n-au parte, tot așa!

 

bybu, îmi pare rău că pleci, dar până la urmă este alegerea ta.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata tuturor, va urez o zi excelenta.Ne vedem in game mai tarziu ca am putin de umblat prin oras.

Daca nu ajung la activitatea cu PD-ul, va urez distractie placuta :)

Link to comment
Share on other sites

Antrenamentul pentru War de astăzi nu se va ține. Primul antrenament de War va fi abia săptămâna viitoare.

 

The War training from today will not be held. The first War training will only be next week.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegii ce faceti?

Sa aveti o zi frumoasa in continuare.Ne vedem in game.

 

Încearcă să nu mai faci post-uri pentru +1 ca şi acestea, am observat că ai mai făcut câteva identice, nu îţi spun din răutate, doar ai grijă să nu iei Warn/Suspend..

 

Eu mă duc pe afară, ne auzim mai târziu, poate dăm un rob sau facem un event ceva.

Ne auzim mai târziu, baftă!

Link to comment
Share on other sites

Neaţa, acum m-am trezit şi eu, ne vedem in game, poate facem o "mini activitate"

 

Salut, Ciccio doar pentru noi? :D

 

Nu mai fă posturi aşa scurte.

 

Bun venit membriilor noi, sper să vă simţiţi bine la noi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.