Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baietii succes la war, da muult de tot, ps avem si invitat special :)) pe mezen.salaawi cameramanul :*, asa ca aveti grija ce faceti daca isi face ala simtita prezenta, nu-i mai dati motive de bucurie...

Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Am ocazia de a vă anunța că au început înscrierile pentru olimpiada de vară, B-Olympics Summer 2014. Înainte de înscriere vă rog să citiți și să acceptați regulamentul general.

Probele vor fi anunțate în decursul lunii iunie, urmând ca la începutul lunii iulie să înceapă olimpiada propriu-zisă. Momentan nu există o dată anume, dar aceasta va fi anunțată în topicul acesta. Dacă aveți propuneri pentru probe vă puteți exprima aici; cele mai interesante au posibilitatea de a fi introduse. Întrebările și nelămuririle îți au topicul lor aici. Altele vor fi discutate în topicul de discuții unde puteți vorbi pe tema B-Olympics.

 

Mulțumesc pentru atenție!

O vară plăcută vă urez!

Link to comment
Share on other sites

Zeama Le avem si inca cum Le avem. Tin sa va felicit ELC facem o treaba buna in echipa. Cred ca saptamana asta luam si sf-ul. Pana atunci va spun Noapte buna si pana maine.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua colegi si colega mea deeaShakira.

Multumim pentru harti, azi pana la waruri am ce face :)), apropo food nu-ti dau + :)), tu trebuie sa-mi dai + pt ce ti-am dat in PM :).

 

Astazi avem 4 waruri cu Avispa Rifa, trebuie sa ne mentinem si cu ajutorul lui Dumnezeu si cu putina munca in echipa vom reusii sa cucerim si noi SF-ul, deoarece ELC este singura mafie de pe server care nu a avut un oras, dar nu-i asta problema, cu rabdare uite ca am putut ridica si aceasta mafie frumoasa :), desigur impreuna :D.

 

Imediat intru si eu in game si discutam pe /f :D.

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

@, , Ti-am zis atunci pe /f sa postezi ceva la discussions sa iti dau +, ca nu te am gasit pe Forum, tine ca nu imi este jale sa dau +uri

Astazi poate mai primesc un FW de la fetitile din Avispa ,Colectie de FW. X_X

Dupa ce ne fac post-uri inca ei vreau sa ii respectam si sa ii numim "Gangsteri" :-J

Edited by FoodStamps
Link to comment
Share on other sites

@@F4L oTo, Nu am voie sa-mi exprim parerea? Daca te a jignit ai butonul Report me forum. Si nu zi ca toti cei din Avispa care au jignit pe forum au fost sanctionati, ca mebrii "x,y..." injura si pe PM si pe Discussions. Si sunt discutiile noastre, de nici un fel nu m-am bagat la voi si v-am injurat ori ceva de asemenea. Si da va-m numit "nabi" pentru ca incepeti sa faceti ca 69, parasiti turf, trageti si faceti Kill-uri inainte de War, bla bla bla. Norocosi ca nu suntem PostHunteri sa fie sanctionati cei de la voi care fac asta... Si asta e impresia mea despre Gang, daca vreo 2-3 din Gang-ul vostrul se fac de rusine, pai imi fac o impresie proasta. Asa ca scuze daca te am jignit, dar daca nu ai butonul Report.

Pareati un Gang de treaba cand aveati Turfs si aveati membri de onoare, acum astea de "Onoare" au ciuda ca pierd totul pentru care au luptat mult si incep sa injure. Joaca e 4Fun, nu vad motivul vostrul ca sa fiti asa nervosi la War-uri.

Edited by FoodStamps
Link to comment
Share on other sites

Aveti mare grija ce postati aici. Nu vreau niciun fel de discutie despre mafiile adverse. Orice astfel de greseala se sanctioneaza in game cu FactionWarn.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.