Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Acum ca-s rank 5 trebuie sa fiu si mai serios.

 

ATENTIE CEI DE RANK 1 RESPECTIV RANK 2!

 

Sa fiti atenti la topicul cu cereri pachete de anunturi, daca va atribui unul vreau sa va ocupati de el.

 

V-am pupat. :*

 

 

Aste e un fel de: " Hei lume am luat rank 5 aplauze va rog! " :))) =)))

 

Cand ai fost tu serios? Sau mai bine spus cand vei fi? :)):*

 

Felicitari! :D

Edited by SQ Scrappy
Link to comment
Share on other sites

@, cand bag acumulatorul in priza, se aprinde luminita de la acumulator, dar cand il bag in mufa de la laptop face scantei si se stinge si nu mai merge pana nu il scot din laptop si il bag inapoi in priza. Am bagat bateria si nu merge laptopul, nu se aprinde...!! Nu sunt eu profesionist, dar cred ca este de la placa de baza.. Am Laptop HP 550, mersi!

Link to comment
Share on other sites

@, de curatat, l-am curatat. Il curat de 3-4 ori pe an!! Si cu aceea mufa, cum as putea sa o schimb? Laptopul este vechi de 4-5 ani, dar niciodata nu am avut probleme cu el, doar un invertot ars... in rest nici o problema.. Si daca stii, cat ar costa si cum l-as putea schimba eu singur!!?

Link to comment
Share on other sites

@, decat sa te risti sa-l schimbi singur si sa-l strici, mai bine il dai pe mana unui cunoscator.. nu poate fi foarte scump, daca laptopul este asa de vechi totusi.. ti-as sugera sa-ti iei unul nou cu prima ocazie.. nu stiu sincer ce sa zic, doar vezi sa nu-l strici mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Saluuuut, au trecut doua saptamani decand amintrat aici si sincer, se intampla ceva cu mine, am postat doar de doua sau trei ori in topicul asta, ceea ce nu imi sta in fire. O sa vizitez mai des topicul asta, poate intru si in topul posturilor, caa gsb xD

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi.

 

Să nu uitaţi de sedinţa de pe data de 24.08.2014 (duminică, 14.00). Se vor discuta multe lucruri, mai ales cu noii veniţi, dar nu numai. Dacă nu puteţi veni faceţi o cerere de învoire în topicul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

@ =))

 

Legenda spune ca politistii nu au venit inca dupa interlopul Tuckson.(w6)

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.