Jump to content

[MAYOR] - Aplicaţii Primărie / Mayor Applications


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nick: macabru
Level: 80+
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani si o zi.
Poză cu /stats: http://postimg.org/image/i59fdqapp/
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sunt de 5 ani pe comunitate si vreau sa incerc acum spre sfarsit tot ce se poate... ce nu am facut pana acum.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Promit sa construiesc autosrada suspendata peste Los Santos, promit sa maresc pensiile pentru batrani, promit sa deschid un program de reabilitare pentru codati si unu pentru alcoolici anonimi !

Link to comment
Share on other sites

Nick: [GF]Lauraa
Level: 50
Vârstă (reală): 24
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: 1 an
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/LD9OTPZ.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa obtin aceasta functie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu bani proprii, cum am facut-o mereu si fara sa obtin vreo functie, insa nu numai despre asta e vorba, vreau sa pun in aplicare o serie de proiecte pentru absolut toate factiunile pasnice,ganguri si departamente si clanuri in care playerii sa se implice atat pentru distractie cat si pentru ajutorarea celor care au nevoie, voi crea event uri si activitati benefice pentru tot serverul pe parcursul mandatului, astfel incat toti sa aiba de castigat, vreau sa creez o armonie intre toate factiunile si sa ne intelegem cu totii bine pentru distractie si voie buna. Aceasta ar fi o premiera, o fata Mayor, dar cine ma cunoaste are incredere ca ma voi tine de promisiuni, a fi Mayor eu consider ca este o resposabilitate si se poate face mult mai mult cu aceasta functie decat impartirea taxei si /charity si a 2-3 eventuri ... Corect administrata, aceasta functie poate aduce beneficii majore pentru toti jucatorii. Functia de Mayor nu consta numai in organizarea de event-uri, pentru asta sunt tot timpul playeri care organizeaza, conteaza sa unim cat mai mult jucatorii si sa ne distram in colectiv, cat mai multe activitati comune, sa eliminam monotonia printr-o serie de activitati organizate la care sa participe cat mai multi playeri, desigur ca si premiile sunt importante, dar sa nu uitam ca in primul rand trebuie sa ne facem timpul petrecut pe server cat mai placut.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : Cum am spus si mai sus, proiectele mele cuprind o gama larga de activitati cu toate factiunile care vor vrea sa participe, pentru clanuri si mai ales implicarea in ajutorarea playerilor de level mic, voi cheltui din banii proprii o suma foarte mare deoarece din taxa nu se poate face prea multe, eu personal am obtinut ce mi-am dorit pe server, intotdeauna am ajutat pe ceilalti, acum vreau sansa sa ajut mai mult prin aceasta functie. Imi voi crea un staff, format din playeri care vor la randul lor sa ajute. Impreuna putem sa ajutam mult mai mult la dezvoltarea serverului si ajutorarea celor de level mic, toti trebuie sa ne amintim cum am muncit la inceput si cat de greu este sa te ridici de la 0 cand ceilalti au deja totul.

Va multumesc pentru citirea aplicatiei, nu o sa va dezamagesc.

 

Edited by GF Lauraa
Link to comment
Share on other sites

Nick: [AIM]Katzuno

Level: 47

Vârstă (reală): 16

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: Aproape 2 ani jumate, din 14.04.2012

Poză cu /stats: http://i.imgur.com/6JdUIds.png

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

In primul rand, doresc sa obtin aceasta functie deoarece imi va fi mai usor sa ajut playerii de level mic si pe cei care duc o lipsa deosebita de bunuri materiale, fata de cum era pana acum. Imi va fi mult mai usor sa organizez eventuri pentru jucatori, nefiind obligat sa astept binecuvantarea unui admin, dispunand de comanda [/gov].

Totodata consider ca pentru a fii un bun primar trebuie sa ai anumite calitati cum ar fi capacitatea de a organiza eventuri, capacitatea de ati mentine calmul in cele mai stresante conditii si deasemenea o gama vasta de cunostinte despre serverul Rpg.B-Zone.Ro pentru a putea ajuta jucatorii incepatori.

In mare parte as vrea sa ma axez pe diversitate si sa ofer jucatorilor ceva ce nu a mai fost pe acest server si sa impun totodata un nou standard, dar am intentia de a continua si anumite proiecte incepute de predecesorii mei care imi par promitatoare.

 

Ce intenționez să fac pentru jucători:

 

Cum am spus mai sus as vrea sa continui si anumite proiecte incepute de predecesorii mei, spre exemplu ideea Laurei privind activitati pentru clanuri deoarece liderii respectiv membrii lor devin tot mai activi si mai interesati de aceste clanuri in sine, ca si multi alti membrii de pe comunitate, dar doresc sa duc acest proiect la un cu totul alt nivel. De altfel, doresc sa ma impun prin organizarea unor evenimente unice, eventual si cu ajutorul adminilor daca acestia vor dori sa colaboreze.

Fiind un mare fan al olimpiadelor, as fii interesat sa le aduc si factiunilor pasnice respectiv gangurilor un astfel de eveniment complex si bine organizat, iar daca totul va decurge cum trebuie probabil voi incerca sa organizez si "B-Olympics Summer / Autumn 2014" pentru toate factiunile.

Voi oferi diferite sarcini in folosul primariei jucatorilor care au nevoie de bani, iar suma nu va fii una neglijabila.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [RP]Motarel

Level: 33

Vârstă (reală): 17

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: Aproape 3 ani, mai exact de pe 09.01.2012

Poză cu /stats: http://imgur.com/2nPgHyb


Motivul pentru care doresc să fiu primar:

In primul rand doresc sa impartasesc din experienta mea pe server si jucatorilor noi care se apuca, ajutandu-i cu sfaturi utile despre cum trebuie sa se "dezvolte" pe acest server. Tot odata vreau sa mai scap serverul de o anumita monotonie, aducand o serie de eventuri noi si interesante pentru toti jucatorii, indiferent de level. Cred ca mentalitatea mea si caracterul meu pot influenta jucatorii in bine si ma simt in stare sa impun un nou stil de viata pe acest server. Sper sa capat increderea voastra deoarece doar impreuna cu voi putem schimba ceva! Multumesc!


Ce intenționez să fac pentru jucători:

Dupa cum am mai spus intentionez sa ii ajut cat mai mult cu sfaturi utile oricarui jucator. Doresc sa fac foarte multe eventuri, cat mai diversificate, la care vor putea participa cat mai multi. Am de gand sa fac cateva proiecte impreuna cu adminii si factiunile care vor fii dispuse sa ajute serverul pentru o experienta cat mai buna a tuturor jucatorilor. Sper ca noile eventuri pe care le voi sponsoriza si din resurse proprii, chiar daca acestea nu sunt multe, sa combata putin si sistemul de barbut si sper sa convinga cat mai multi playeri sa isi castige banii corect, prin metode mult mai distractive si mai sigure! Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by Danisasuke
Link to comment
Share on other sites

Nick: EuroStar
Level: 30
Vârstă (reală): Momentan am 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Pe server am o vechime de aproximativ doi ani și jumătate.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/nZdGLTs.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mă consider o fire libertină, inovatoare cu o gândire și o perspectivă ramificată, cu slabe tangențe spre gândirea normală, firească. Vreau să fiu Primar pentru a impune modul meu de a fi. Vă întrebați probabil ce înseamnă acest lucru. Ei bine, vreau să schimb puncte de vedere, să le fructific, să dau fiecăruia ocazia de a-și cunoaște sinele virtual, în acest caz, referindu-mă implicit la jucătorii noi. Orice jucător nou are dreptul să gândească și să nu i se impună din partea veteranilor. Consider că fiind un tânăr experimentat în plan digital, cu experiențe destul de vaste, dar fiind un om, ce a rămas cu o mentalitate greu de schimbat, pot oferi libertatea cuvântului, pot oferi moduri noi de punere în valoare a creativității proprii. Acesta este motivul pentru care candidez. De altfel, aș intenționa să devin Mayor tocmai pentru a-mi demonstra capacitatea și pentru a mă lansa oarecum.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Aș dori, așa cum am spus și mai sus, să le modelez personalitatea jucătorilor tineri. Să-i fac să înțeleagă că totul este doar un joc, un joc care derivă, nu din posibilitățile financiare, ci din prietenie.

Beneficiile pe care le-aș aduce serverului, cât și playerilor ar fi următoarele:

  1. Vreau să lansez o campanie specială (formulată cu topicuri de colectare pe forum) de colectare a fondurilor prin [/charity] dedicată noilor jucători, ce se va împărți în intervalul orar dedicat.
  2. Vreau să-mi dedic timpul liber ascultărilor de propuneri din partea novicilor, și eventual, punerea în practică a acestora.
  3. Vreau să fac nenumărate eventuri, majoritatea cu un scop educativ și informativ, în ceea ce privește Viața Serverului.
  4. Vreau să inițiez un parteneriat cu News Reporter, astfel încât fiecare player de level mic să beneficieze de un ziar gratuit cu prezentarea serverului.
  5. Vreau să învăț playerii să muncească corect, dar și să fie plătiți corect de către eventualii angajatori.
  6. Vreau să înființez cursuri de Roleplay, acestea însemnând o învățare corectă a modului de desfășurare a jocului.
  7. Vreau să fac totul să fie distractiv și interesant, într-un mod plăcut și nou.

Seriozitatea n-a fost niciodată mai neserioasă. Vote EuroStar.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [GF]Lauraa
Level: 50
Vârstă (reală): 24
Sex (real): Feminin
Vechime pe server: 1 an
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/RgPSo9X.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa continui munca depusa luna aceasta pentru ca am observat numarul mare de playeri care i-am atras in munca primariei, implicarea devotata a multora ma face sa continui ceea ce am inceput, proiectele deja cunoscute, angajatii primariei, colaborarea cu toate factiunile, B-Clan's Olympics si multe altele. Mi-am relizat in mare parte dorinta de a apropia cat mai multi playeri si de crea un mediu de joc mai placut pentru toata lumea. Mai departe vom colabora din nou impreuna pentru activitati cat mai placute si pentru un timp petrecut in joc cat mai placut.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : Cum am spus si mai sus, voi continua proiectele deja desfasurate in luna ce a trecut, voi continua sa ajut playerii din banii proprii cum am facut-o si pana acum, voi organiza din nou B-Clan's Olympics si o serie de eventuri mai complexe. Angajatii primariei isi vor continua activitatea, oricine fiind asteptat pentru un post la primarie indiferent de factiune sau level.

Va multumesc si dupa cum ati vazut si luna aceasta, nu o sa fiti dezamagiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strandy

Level 40.

Varsta :20 Ani.

Sex (real) Masculin

Vechime: 2-3 Ani.

Poza cu stats: - Sunt pe telefon. Voi reveni cu edit.

Motivul pentru care vreau sa fiu primar: Vreau sa ajut lumea am mai facut 2-3 evente cu sume mari dar, mai multe nu am putut face fiindca nu imi acceptau admini Daca voi fii primar voi ajuta foarte mult playerii

Link to comment
Share on other sites

Nick: macabru
Level: 80+
Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 5 ani si cateva luni.
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/6q4b8cn.jpg
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa experimentez si aceasta frontiera.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Ce face orice primar bun... imparte taxa, face eventuri ziua pe la 12-14 cand sunt 900 jucatori (seara la 8 cand se fac normal eventurile sunt vreo 600 ) si cam ce promite orice primar.. activitate seriozitate si eventuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: TeamLeader[nWo] / cowS
Level: 7 / 65
Age (real): 16
Gender(real): Male
How old are you on the server?: 2014 February / 2010 December
Screenshot with /stats:

TeamLeader account (This account will be the Mayor role, making the events and any concerns with MAYOR go to this account):

http://imgur.com/cMVucjJ,2r9xq7K

cows account (This account will be giving ALL the PRIZES / REWARDS and anything to do with the money, as I have lots of it here):

http://imgur.com/cMVucjJ,2r9xq7K#1

The reason you want to become a Mayor: I would like to be the Mayor because I can now have my separate account away from NR to help make events and sustain a healthy B-Zone community.

What I intend to do for other players.: . I will encourage 1000/1000 players and support activities like;

Clan vs Clans, B-Olympics, Events daily, Help and Support 1 hour sessions (with /event), Foreigner Fridays (for Foreigner-only activities) and make B-Zone much more happier. I will also reward players with lives and NR facilities with the help of my cows account.

 

Total bank balance: 8,000,000$ to make Events, do not worry, TeamLeader will be the Mayor, but all money transfers and prizes will be given off with cows.

 

Good luck to anyone else if they apply, I hope this is my chance to become the mayor too :)#ForeignerMayor

Link to comment
Share on other sites

Nick: [uS]Skipper

Level:59

Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 11 luni şi câteva zile, aproape 1 an (22.10.2013).
Poză cu /stats: Click
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie, nu vă voi dezamăgii!

Link to comment
Share on other sites

cows you cannot apply in such a way and your main account is in a faction.

 

Din moment ce singurul candidat rămâne Skipper acesta va fi desemnat Primarul lunii Octombrie fără vot.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BIRDIII
Level: 69
Vârstă (reală): 19
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Din 2012 pe acest cont, insa joc din 2009.
Poză cu /stats:
http://imgur.com/rUjdkrv
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: As dori sa candidez pentru aceasta functie deoarece imi place sa organizez event-uri si sa ajut jucatorii neconditionat. Un primar nu se ocupa doar cu impartirea taxei, trebuie sa aibe in controlul sau fiecare jucator. Voi ajuta jucatorii de level sub 10 cu banii pentru licente, cat si cu bani pentru level-up.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori?: Am foarte multe planuri care vor fi puse in aplicare si am sustinerea clanului din punct de vedere financiar si ajutor la evenimente mari cat si mici. Tot ce pot promite 100% este ca veti avea in fiecare zi parte de event-uri si foarte multe surprize noi. Daca pana acum au fost olimpiade intre gang-uri, pasnice, departamente, asta nu e nimic. Veti vedea mai multe pe parcurs si va promit ca nu va voi dezamagii. ASTA SE VA INTAMPLA DACA VOI FI ALES CA PRIMAR

Edited by SAID BIRDIII
Link to comment
Share on other sites

Nick: [uS]Vasco

Level: 44

Vârsta (reala): 17 ani

Sex (real): Masculin

Vechime pe server: 1 an si 4 luni.


Motivul pentru care doresc sa fiu Primar: Doresc sa fiu Primar deoarece in primul rand mie imi place cu ce se ocupa. Vreau sa obtin functia aceasta pentru a ajuta playerii cu level mic dar si pe cei cu level mare.

Vreau sa le ofer playerilor bani pentru licente, un loc de munca si diferite sfaturi(alegerea unei factiuni, job-ul cel mai bun, cum sa se comporte pe server, etc).

Vreau sa aduc ceva nou pentru playeri si pentru server.

Ce inten?ionez sa fac pentru jucatori: Sa fac cat mai multe eventuri care sunt cat mai interesante ca sa dispara acea monotonie de pe server. Vreau sa fac cat mai multe activitati cu clanurile si factiunile care vor sa participe.

Deoarece taxa nu este asa considerabila, voi face eventuri cu sume mari ca sa fac playerii fericiti. Cum am spus si mai sus, vreau sa ajut playerii incepatori cu tot ce este nevoie, pentu ca la inceput la toti ne-a fost greu.

Voi face si niste concursuri, cum ar fi: Eu voi face o poza la o locatie iar playerii trebuie sa spuna care este, iar premiul va fi unul considerabil, si multe altele.

Link to comment
Share on other sites

uoXs8Dj.png

Nick: Pharell
Level: 76
Vârstă (reală): 18
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 5 ani de zile !
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/sByw19S.jpg
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa incerc ceva nou, doresc sa arat tuturor ce pot si pentru a mentine o stare de bine in orasul Los Santos, fiecare player o sa fie ajutat din orice punct de vedere. Tin sa precizez ca voi fi foarte activ, perioada de iarna a sosit, stau mai mereu acasa, voi asculta opinia fiecarui jucator si il voi sustine in orice moment.

Event-urile pe server nu vor lipsi cu mine primar, voi face foarte multe in fiecare zi, totusi nu ma zgarcesc la nimic, se poate vedea in stats acest lucru, armonia cu mine primar o sa fie una de la foarte buna in sus, ma prieteni ce ma cunosc si imi cunosc stilul, sunt o persoana sociabila si cu destul de mult umor, sunt o persoana veche, am trecut prin multe si nu ma sperie o asa functie, caut sa aduc binele pe server. Votul tuturor jucatorilor conteaza, fie el de level mic fie el de level mare, am nevoie de ajutorul vostru si apoi va voi demonstra ce pot.

Votati Pharell pentru o viata mai buna !
Ce intenționez să fac pentru jucători: Am destule planuri pentru jucatori, voi lua in parte pe diferite zile, clan-urile, gang-urile, departamentele si tot asa, fiecare zi va fi unica pentru voi, niemni nu se plictiseste, tin sa mentionez ca am o idee si pentru perioada geroasa ce va veni, nu pot da acum detaliile deoarece nu doresc sa vada restul candidatilor ce doresc sa fac, asteptam votul vostru apoi o sa vedeti ce am in minte.

La saptamana voi organiza excursii anuntate pentru playerii de level mic, 1-5 pentru a le arata locurile speciale pe server.

Voi arata job-urile tuturor jucatorilor ce au nevoie de acest lucru.

Voi invata playerii ce nu cunosc sa aplice intr-o factiune sa o faca si multe, multe aletele !

Tin sa anunt ca vor exista "mici" imprumuturi la primarie, mai multe detalii pe viitor !

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:[TL]GigGs11

Level: 46

Vârstă (reală): 25 (fac pe 4 Noiembrie)
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an si 3 luni (16.08.2013 14:45).
Poză cu /stats: Aici!
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa obtin aceasta functie in primul rand pentru ca este visul meu sa devin Mayor, apoi o sa organizez eventuri speciale cu premi pe masura, o sa organizez olimpiade intre factiuni,ganguri,departamente si am multe alte ideei, iar pe parcurs o sa se vada..Cine ma cunoaste o sa aiba incredere in mine si o sa ma voteze..Functia de Mayor este o functie foarte importanta si o sa fiu foarte serios daca o sa obtin aceasta functie si bineinteles o sa fiu si activ.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : O sa incerc sa fac cat mai multe eventurii, o sa rasplatesc jucatorii de level 2-7 zilnic, o sa ajut fiecare jucator de level mic (mai exact cum sa aplice pe rpg, cum sa joace samp, cum sa ia un job,etc) o sa fiu zilnic alaturi de jucatori care au nevoie de mine, iar restul o sa se vada pe parcurs planurile mele, daca o sa fiu acceptat.

Va multuemsc frumos pentru timpul acordat!

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Nick: [AIM]Mikeyoto

Level: 39 (939/154)

Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an si câteva luni pe acest cont

Poză cu /stats: http://i.imgur.com/YfXNHkb.jpg
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să devin Primar deoarece iubesc această funcţie, iubesc să sprijin lumea, să ajut jucătorii şi cred că am şanse să obţin această funcţie.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori?: Promit solemn că o să ajut jucătorii de level 1-7 cu eventuri zilnice, cu bani, sfaturi, olimpiade între facţiuni, să obţin această funcţie şi se va vedea şi efortul depus.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BIS
Level: 47
Vârstă (reală): 14
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Aproape 1 an
Poză cu /stats: http://i.imgur.com/BPO5pwA.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Deşi am toţi banii pe OldNab şi vehiculele, dar şi cele 5 bizuri puse pe alte conturi (WoW BIZ), cu bunuri în valoarea cuprinsă între 20.000.000$ şi 30.000.000$, doresc să ajut jucătorii financiar dar şi cu sfaturi. Toată lumea mă cunoaşte ca pe unul dintre cei mai buni afacerişti, aşa că, de astă dată, sunt dispus să le ofer acele mici "hinturi" pentru o carieră de succes. Am datorii pe la nişte prieteni şi banii primiţi vor fi arhisuficienţi pentru tot ceea ce mi-am propus să fac.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Iată programul normal al primarului BIS:

 

LUNI

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Event clasic

21:00: Plimbare cu două Marquisuri, cu toţi jucătorii invitaţi. Plecarea din Palomino Creek. Destinaţia finală: Jizzy San Fierro.

 

MARŢI

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Event clasic

21:00: Petreceri în toate cele trei oraşe, cu animatoare, băutură şi muzică bună (LS, LV, SF)

 

MIERCURI

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Event clasic

21:00: Petreceri în toate cele trei oraşe, cu animatoare, băutură şi muzică bună (LS, LV, SF)

 

JOI

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Event clasic

21:00: Petreceri în toate cele trei oraşe, cu animatoare, băutură şi muzică bună (LS, LV, SF)

 

VINERI

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: B-Zone Are Talent

22:00: Plimbare cu două Marquisuri, cu toţi jucătorii invitaţi. Plecarea din Palomino Creek. Destinaţia finală: Jizzy San Fierro.

 

SÂMBĂTĂ

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Race pe Aero SF (săptămâna 1), Drag Race pe Aero LS (săptămâna 2), Drift Race la HQ News Reporters (săptămâna 3), LCS cu roţile sparte în vârful Chilliad (săptămâna 4)

22:00: Plimbare cu două Marquisuri, cu toţi jucătorii invitaţi. Plecarea din Palomino Creek. Destinaţia finală: Jizzy San Fierro.

 

DUMINICĂ

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

20:30: Vrei să fii milionar?

21:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

 

Ce înseamnă event clasic? Event clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon Spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F etc.

 

Desfăşurare B-Zone Are Talent:

Prima săptămână: jucătorii înscrişi pe forum îşi vor prezenta talentele (audiţii). Cei trei juraţi vor vota cu DA sau NU. Cei cu doi de DA trec în semi-finale, cei cu doi de NU pleacă acasă.

 

A doua săptămână: semi-finalele. Jucătorii admişi vor încerca să obţină un loc în finală. Aceştia vor fi înregistraţi şi puşi pe YouTube, cetăţenii putând viziualiza videoclipurile pe forum şi votând un singur participant pentru a merge mai departe. Primii patru participanţi merg în finală.

 

A treia săptămână: finala. Finaliştii vor încerca să câştige concursul. Aceştia vor fi înregistraţi şi puşi pe YouTube, cetăţenii putând vizualiza videoclipurile pe forum şi votând un singur participant pentru a câştiga premiul. Câştigător este cel cu cele mai multe voturi.

 

Ultima săptămână: câştigătorul face o reprezentaţie live pentru cetăţeni în faţa Primăriei. Se alege câştigătorul premiului de originalitate.

 

Pentru a putea vota un participant, cetăţenilor le trebuie cel puţin 100 de posturi pe forum.

 

Premiul cel mare este de 120.000$, iar premiul de originalitate este de 30.000$.

 

Desfăşurare Vrei să fii milionar?:

 

Numărul de bani corespondent întrebărilor şi pragurile:

1. 100 $
2. 200 $
3. 300 $
4. 500 $
5. 1.000 $
6. 1.500 $
7. 3.000 $
8. 5.000 $
9. 7.500 $
10. 15.000 $
11. 25.000 $
12. 50.000 $
13. 100.000 $
14. 250.000 $
15. 1.000.000 $
Ajutoare: Sună un prieten, 50/50, Întreabă publicul, Schimbă întrebarea (de la pragul 2)
Eventurile de sâmbătă vor avea toate prize 100.000$.
Bineînţeles, vor fi şi alte eventuri decât cele din programul standard, inclusiv Olimpiade între clanuri, facţiuni şi altele care îmi vin în cap pe parcurs. Sunt cunoscut ca un tiv inventiv. Dau requestevent zilnic dar rareori mi se acceptă eventul. Pe BIS nu mai joc serios, aşa că nu am niciun motiv să palavragesc aiurea pe aici. Dacă ceilalţi pot fi pe interes, în mine puteţi avea încrederea că vreau doar să ajut, cu adevărat, jucătorii! Voi sta în Primărie aproape tot timpul cât sunt online, iar oricine vine cu o întrebare sau cu o cerere de ajutor va fi ajutat, în măsura în care se poate.
În concluzie, dacă doriţi distracţie, bani, ajutor şi sfaturi de la un jucător cu experienţă pe server, votaţi BIS! Promit că nu veţi regreta!
Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

Nick: [rTn]CaSaNoVa
Level: 35+.
Vârstă (reală): 18 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Joc de 1 an si 3 luni, am mai avut un cont.
Poză cu /stats: http://imgur.com/LRw6N7c
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Sunt foarte creativ si organizat, lucru care cred ca este foarte important pentru aceasta functie. Deasemenea, imi palce foarte mult sa ajut jucatorii indeferent de satutul lor cu tot ce pot eu si este nevoie. Si pentru ca am experienta necesara acestei functii.
Ce intenționez să fac pentru jucători:

-O sa ajut toti jucatorii care necesita acest lucru cu tot ce pot eu.

-Vor exista posturi pentru jucatorii dornici de a ajuta.

-Evenimente zilnice, asta in joc.

-Voi organiza o serie de concursuri pe forum, am foarte multe idei.

-Voi ajuta toate factiunile cu sprijin financiar.

-Voi face o schimbare majora daca o sa imi fie acordata sansa.

O mica descriere: Salut! Ma numesc Andrei, am 18 ani, sunt nascut pe 10 Martie si sunt din orasul Oradea, judetul Bihor, un oras cu o populatie mica si destul de plictisitor. Sunt in clasa a XI-a, la "Liceul Teoretic Aurel Lazar", un an scolar nu foarte greu dar nici usor, la profilul filologie intensiv-engleza, deci imi plac limbile straine, dar urasc foarte mult matematica, fizica si chimia. Sunt o persoana energica,v esela, prietenoasa, sunt sociabil, serios si de incredere. Nu imi plac certurile, barfa, uneori sunt glumet( cand este cazul ), stiu de gluma, atunci cand se glumeste. Timpul liber il petrect cu prietenii pe afara, jucand bascket, billiard uitandu-ma la filme, jucandu-ma pe calculator si practicand diferite activitati .Imi place foarte mult sa calatoresc,. Imi place sa vizitez tari noi, sa invat cate ceva din fiecare, sa invat stilul de viata al oamenilor de acolo, cultura etc. Imi place mult sa descopar lucruri noi, sa vizitez muzee mai ales cele de origine arheologica. Imi place si muzica foarte mult, o ascult foarte des,prefer toate genurile de muzica inafara de manele si rock. Imi plac animalele, in special cainii si pisicile, dar am o frica de broaste si tot ce intra in categoria reptile. Cam atat despre mine,restul il veti afla pe viitor si astept sa va cunosc si eu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Smith.
Level: 55
Vârstă (reală): 17 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 2 ani jumate.
Poză cu /stats:
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: In primul rand, sunt foarte activ si am destula experienta! In al doilea rand, este o functie pentru care nu am optat niciodata, iar acum cred ca a venit momentul sa incerc. Pe langa acestea, eu consider ca pot aduce un plus pentru toti jucatorii comunitatii, atat cei de level mic, cat si cei de level mare!
Ce intenționez să fac pentru jucători:

- O sa ii ajut zilnic cu tot ce au nevoie!

- O sa fac eventuri zilnice, de toate felurile!

- Voi face eventuri speciale pentru clanuri / factiuni!

- Voi pune la "bataie" diferite slujbe pentru jucatorii care au nevoie de bani!

- O sa fac diverse excursii cu toti jucatorii serverului!

- Intalniri cu jucatorii unde o sa raspund tuturor intrebarilor!

Link to comment
Share on other sites

Nick: [uS]Skipper

Level: 62

Vârstă (reală): 17
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: 1 an şi nouă zile.
Poză cu /stats: Click
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Acesta a fost un prim mandat al meu în cadrul primăriei şi doresc în continuare să obţin şi al doilea mandat dacă am şi aplicat din nou, din câte observaţi în acest mandat a fost organizat şi "B-Clan's Olympics" şi doresc să organizez şi olimpiade între facţiuni, ganguri şi departamente şi de ce nu şi B-Clan's Olympics ediţia a 2-a. Voi organiza plimbări cu playerii de levle 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie, nu vă voi dezamăgii!

Link to comment
Share on other sites

  • Johnny unlocked this topic
  • Johnny locked this topic
  • Johnny unlocked and locked this topic
  • Johnny unpinned, pinned and unlocked this topic
  • TIBERIU ToV unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.