Jump to content

Prezentare JustinTM


JustinTM
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: JustinTM
- Prenume: Alex
- Varsta: 15
- Locatia: Arad
- Ocupatie: Scoala si tehnologie.
- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP, GTA 5, CS:GO, Dead By Light
- Hobby-urile tale: Fotbal si tehnologia.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Alex, am 15 ani, sunt in clasa a 8-a, sunt din Arad, un judet foarte frumos, multe fete frumoase si bine pozitionat.Eu ma consider o persoana foarte distractiva si foarte amuzanta, sunt o persoana foarte intelegatoare care stie cum sa se distreze chiar si in cele mai grele momente din viata, dar sunt si o persoana foarte serioasa atunci cand este vorba de treburi importante. Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat, imi place sa ascult muzica . Hobby-urile mele sunt fotbalul si pe cel de-al doilea rand sa:mp-ul, in timpul liber ies cu prietenii pe afara la un suc la un film sau chiar un biliard. La scoala ma descurc chiar foarte bine, sunt printre primii, obisnuit din clasele primare. Sunt un tip simplu, care isi vede de treaba lui, de treaba, prietenos, intelegator, comunicativ, respectuos si nu-mi pasa cum ma caracterizeaza cei din jur. Ma tin mereu de promisiuni, oricât de ciudate si de greu de îndeplint ar parea, cu toate astea, încerc sa nu promit ceva ce eu nu pot duce la bun sfârsit sau ceva imposibil de facut. Sunt bazat pe respect, asta in cazul ca sunt si eu respectat la randul meu ( respecta si vei fi respectat), si ascultare de cei superiori mie. Genurile mele preferate de muzica sunt, dance, rap, hip hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Sunt cinstit, muncitor, un om de incredere, sunt acel tip de om in care poti sa-ti pui increderea si sa tina un secret. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura. Ma integrez foarte repede in colectiv. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Daca cineva incearca sa-si bata joc de mine, nu reactionez, ci il ignor, nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva In rest sunt o persoana simpla, cu putini prieteni, nu-mi tin prietenii aproape cu bani. Imi place sa spun adevarul chiar daca am gresit cu ceva, accept ajutorul / sprijinul celor cu experienta daca gresesc undeva sau cu ceva, nu ma supar, dar si mie imi place sa ajut la randul meu pe altii, imi place lucrul in echipa, considerand ca am cei 7 ani de acasa. Ador animalele, imi place sa ma joc cu ele si sa le hranesc pe cele fara adapost. Imi place sa ajut oamenii nevoiasi care nu au posibilitatile pe care le avem noi, imi place sa imi petrec viata la maxim atunci cand am ocazia, imi plac plimbarile lungi, mai ales cu bicicleta, pot spune ca astept cu nerabdare varsta de 18 ani sa dau de carnet. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile/mincinosii. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa dau din bunurile mele si altcuiva. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Nu îmi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual nu sunt. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresiva prin bataie. Mi-am dat seama ca eu nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu împacat eu cu mine, sa fiu constient de lipsuri si sa încerc sa le acopar, pentru ca indiferent de situatie, sa pot spune cu mâna pe inima ca nu mi-e rusine de ceea ce sunt sau ce am facut. Imi plac masinile, tunatul, masini rapide, racing, drifturi, off-road, multe lucruri. Timpul pentru mine este nelimitat, am timp sa si invat la liceu, sa ma plimb, sa ma joc si la calculator, sa fac si sport, sa fac orice, cam atat despre mine.

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten foarte apropiat si vechi.
- Alte precizari?: Bine v-am gasit.
 

Link to comment
Share on other sites

  • Bobo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.